21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Toyota, Kinto Adlı Abonelik Sistemini Başlatıyor

0 100 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Toyota, Kinto Adlı Abonelik Sistemini Başlatıyor

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Toyota, Kinto adını verdiği abonelik sistemini Japonya’da başlatıyor.

2019 yılının başlarında abonelik programını uygulamaya koyacak olan Toyota’nın yeni sisteminin adı Kinto olacak. Programa abone olan kullanıcılar aylık belirli bir ücret karşılığı istedikleri aracı özgürce kullanabilecekler.

toyota-kinto

Kinto adlı abonelik sisteminde aylık olarak ödenecek ücretlere aracın vergileri, bakım masrafları ve sigorta bedeli gibi giderleri dahil olacak. Belirli bir km sınırı olup olmayacağı kesin olarak bilinmiyor ama açıklamada geçen özgürce kelimesi km sınırı olmayacağı yönündeki beklentileri artırıyor.

Abonelik sistemine dahil olan kullanıcılar için belirli bir bir süre bağlayıcılığı bulunmuyor. Kullanıcılar istedikleri zaman araçlarını değiştirebilecek veya vazgeçerek araçlarını iade edebilecek. Buna ek olarak şirket iyi sürücüleri de ödüllendirecekleri bir sistem üzerinde çalışıyor ancak bununla ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

2019 yılında Tookyo’da başlayacak olan Kinto abonelik sisteminin ileride diğer ülkelerde de uygulanabileceği söyleniyor.

İlgili Haber: Uber Ride Pass ABD’nin 5 Şehrinde Uygulamaya Geçti

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status