18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Türk Telekom Yıl Sonunu Beklemeden AKK’yi Kaldırdı

0 87 Views
Erkan | 2 dk okuma süresi | 5 ay önce

Türk Telekom, Ev İnterneti Kullanıcılarına Sürpriz Yaparak AKK’yi Kaldırdı

1 Ocak 2019 tarihinde kaldırılması beklenen AKK an itibariyle Türk Telekom kullanıcıları için kaldırıldı. Türk Telekom AKK’yi bir hafta önceden kaldırarak kullanıcılarına sürpriz yapmış oldu.

Bugün bu sürprizi kutlamak isteyen bazı kullanıcılar, Mobil İnternet Paylaşımı 2019 Yılında Ücretli Olacak haberiyle şok oldu.

AKK’nin kaldırılması sürprizi şu an için yalnızca hali hazırda Türk Telekom kullanıcılarını memnun etti. Eğer Türk Telekom’a geçmeyi düşünüyorsanız, fiyatlar bildiğinizi gibi pek de istenen seviyede değil.

Türk Telekom’un AKK’yi kaldırmasıyla beraber AKK’si dolan ve internet hızları düşen kişilerin internet hızları paket seviyesine geri yükseltildi. Eğer Türk Telekom ev interneti kullanıcısıysanız, Türk Telekom’un mobil uygulamasına girerek ev internetinizin limitsiz olduğunu kontrol edebilirsiniz.

tt-limitsiz-internet

Türk Telekom’un limitsiz internete bir hafta önce geçerek, hali hazırda bulunan kullanıcılarını sevindirdiği gibi, limitsiz internet fiyatlarını olması gerektiği seviyeye düşürerek Türk Telekom kullanıcısı olmayı düşünen kişileri de sevindirmesini bekliyoruz.

Ancak Türk Telekom fyatlarını düşürmek yerine diğer servis sağlayıcılarına da zam yaparak ortalama internet fiyatını yükseltmeyi hedefliyor. Şu an için BTK’dan onay bekleyen bu zam, eğer onaylanırsa Türkiye’de internet sahibi olan kullanıcıları oldukça pahalı günlerin beklediğini söyleyebiliriz.

Türk Telekom’un Limitsiz İnternet Fiyatları

  • 4 Mbps: 59,90 TL
  • 6 Mbps: 69,90 TL
  • 8 Mbps: 79,90 TL
  • 16 Mbps: 92,90 TL
  • 24 Mbps: 119,90 TL
  • 35 Mbps: 149,90 TL
  • 50 Mbps: 249,90 TL
  • 100 Mbps: 335,90 TL

16 Mbps’nin taban hız kabul edildiği günümüzde, 16 Mbps altında bir paket almanızı önermiyoruz. Ancak Türk Telekom’dan fiyatlarla internet almanızı da önermiyoruz. Diğer servis sağlayıcıları araştırmak en doğrusu olacaktır.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status