22 Mayıs 2019
  • 22 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Twitter, iPhone Uygulamasına Tweet Kaynak Etiketi Özelliğini Geri Getiriyor

0 52 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

iOS Platformuna, Tweet Kaynak Etiketi Özelliği Geri Geliyor

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, iOS platformunda şuan olmayan eski bir özelliği geri getiriyor. Firma iOS kullanıcılarının talebi üzerine eski bir özelliğin geri getirileceği açıklandı.

En önde gelen sosyal medya mecralarından biri olan Twitter uygulamalarını sürekli olarak güncelleyen bir şirket. Twitter, iOS kullanıcıların talebi üzerine “tweetin kaynağını görüntüle” özelliğini tekrar getirmeye hazırlanıyor.

Yaklaşık altı sene önce iOS platformundan kaldırılan ve nedeni açıklanmayan özelliğin geri geleceği Twitter CEO’su Jack Dorsey tarafından açıkladı.

ios-kaynak-etiketi-geliyor

Özelliğin neden kaldırıldığı veya bir anda neden geri getirilme kararı alındığı bilinmiyor. Fakat yıllar önce sebepsiz bir şekilde kaldırılan özelliğin, biriken yoğun talep üzerine geri getirilme kararı alındığı söyleniyor.

Kaynak Etiketi Nedir?

Kaynak etiketi sayesinde Twitter kullanıcıları bir tweetin atıldığı kaynak ve yazarı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir.

Uzun yıllardır iOS platformlarında olmayan özelliğin geri gelmesi iOS kullanıcılarının hoşuna gidecek mi zaman içerisinde göreceğiz. Özelliğin ne zaman geleceği belli değil yeni bilgiler elimize geçtikçe sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status