21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Twitter’a, Tweet Düzenleme Özelliğinin Geleceği Sinyali Verildi

0 48 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Sosyal Medya Devlerinden Twiter’a Tweet Düzenleme Geliyor.

Atılan tweeti düzenleme seçeneği olmaması kullanıcıların şikayet ettiği bir konu, Twitter CEO’su Jack Dorsey sonunda kullanıcıların sesini duymuş olacak ki sessizliğini bozdu.

Yeni Delhi’de yapılan basın toplantısında konuşan CEO’su Jack Dorsey” Bu konuyu bir süredir düşünüyoruz ve yapmamız gerektiğini biliyoruz fakat acele edemeyiz” dedi.

Twitter CEO’su Jack Dorsey’in yaptığı açıklamadan sonra Twiter’a kesin olarak düzenleme seçeneği gelecektir fakat ne zaman geleceği belli değil. Bazı kullanıcılar Twitter kurulduğundan beri bu özelliğin gelmesinin gerektiğini söylüyordu.

twitter-ceosu-jack-dorsey-basın-toplantısı-düzenledi.jpg

Dorsey” Birçok insan düzenleme düğmesini istiyor çünkü yaptıkları hataları hızlı bir şekilde düzenlemek istiyorlar.” Dedi.

Dorsey tweetlerin tamamen değiştirilmesini istemiyor bu yüzden sınırlı bir düzenlemenin geleceğini ayrıca eski tweetlerede düzenleme seçeneğinin geleceğini söyledi. Dorsey’in yaptığı açıklamadan sonra Twiter kullanıcıları merakla düzenleme seçeneğini beklemeye başladı umarım yine 12 yıl kadar beklemeyiz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status