23 Mayıs 2019
  • 23 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Uber Ride Pass ABD’nin 5 Şehrinde Uygulamaya Geçti

0 65 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Uber Ride Pass ABD’nin 5 Şehrinde Uygulamaya Geçti

Türkiye’de de sıkça tartışmalarla gündeme gelen yolcu taşıma şirketi Uber Ride Pass sistemini ABD’nin 5 şehrinde uygulamaya başladı.

İlgili Haber: Uber’ciler Araçlarıyla “Sn. Başkan Halk Uber İstiyor” Yazarak Eylem Yaptı

 

Uber Amerika’da yaşayan kullanıcıları için Amerikan’ın 5 şehrinde Ride Pass adını verdiği bir üyelik programı başlattı. Bu sistem belirli bir ücret karşılığında yolcular için fiyatları sabitleyerek çeşitli sebeplerle oluşabilecek fiyat artışlarına karşı koruma sağlıyor. Sitemin ücreti ise Los Angeles için 24.99 dolarken Austin, Denver, Miami ve Orlando şehirlerinde ise 14.99 dolar olarak ayarlanmış.

uber-ride-pass

İlgili Haber: Uber, Otomatik Pilot Araçlarını Tekrar Test Etmek İstiyor

 

Uber bu sistem ile yolcuların kendi kişisel arabalarını kullanmak yerine Uber kullanmalarının onlar için çok daha ekonomik olacağı fikrine ikna etmek istiyor. Ride Pass sistemini kullanan yolcuların aylık olarak yüzde 15’e kadar tasarruf edebilecekleri belirtiliyor.

Şu anda ABD’nin 5 şehrinde kullanılabilen bu sistemin ileride tabi ki Amerika geneline yayılması ve diğer ülkelerde de uygulamaya geçirilmesi bekleniyor.

İlgili Haber: Uber Drone İle Yemek Dağıtmaya 2021’de Başlıyor

#teknoZip’lendi

Uber Amerika’da yaşayan kullanıcıları için Amerikan’ın 5 şehrinde Ride Pass adını verdiği bir üyelik programı başlattı. Bu sistem belirli bir ücret karşılığında yolcular için fiyatları sabitleyerek çeşitli sebeplerle oluşabilecek fiyat artışlarına karşı koruma sağlıyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status