21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Uzaydan Fırlatılan Roketin Gözünden Dünyamız [Video]

| 7 ay önce

Uzaydan Fırlatılan, Hızlandırılmış Roket Videosu Oldukça Etkileyici


Muhtemelen etkileyici bir roket fırlatması gördünüz, ama hiç böyle bir şey görmediniz. Bu video uzaydan fırlatılan roket içerisinden kaydedildi.

Rus MS-10 kargo uzay aracının (bir Rus Soyuz roketi) lansmanı 16 Kasım’da gerçekleşti. Videoda gördüğünüz hızlandırılmış çekim, Uluslararası Uzay İstasyonuna (ISS) katılan ESA astronotu Alexander Gerst tarafından yaklaşık 402 km hızda çekildi.

İzlediğiniz şey bir filmden alıntı gelebilir. Ancak değil, her şey gerçek ve muhteşem.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status