18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Viber’a Gönderilen Mesajları Düzenleme Özelliği Geldi

0 65 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Viber’de Kuzenim Yazmış Dönemi Bitiyor

Whatsapp, Facebook Mesenger kadar popülerliği olmasa da yine de milyonlarca kitlesi olan Viber’a gönderilen mesajı düzenleme özelliği geliyor. Gönderdiğiniz mesajda yazım yanlışı varsa düzeltebilirsiniz veya birine yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları düzeltebilirsiniz.

Gönderilen mesajı düzenleme özelliği Android’e haftalar önce gelmişti fakat bu özellik yeni fark edilmeye başlanmış gibi duruyor. IOS’a bu özelliğin ne zaman geleceği belli olmasa da yakında gelmesi bekleniyor.

Bu özellik Nasıl Kullanılır?

Yanlış yolladığınız ya da düzeltmek istediğiniz mesajın üzerine basılı tutun ve düzenle seçeneğine tıklayın. Metininizi düzenlemek için ekranda belirlenecektir, mesajda düzenleme yapıp yollayın. İşte bu kadar basit.

Düzenlediğiniz mesajın yeri değişmiyor konuşmadaki eski yerinde kalıyor.

#teknoZip’lendi

Viber’da gönderilen mesajı düzeltme seçeneği geldi. Gönderdiğiniz mesajın üzerine basılı tuttuğunuzda düzeltme seçeneği çıkıyor. Düzelttğiniz mesaj eski yerini koruyor. Bu özellik Android kullanıcıları için kullanımda, IOS’a ne zaman geleceği belli değil.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status