18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

What Remains of Edith Finch, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

0 40 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 4 ay önce

Steam Fiyatı 31 TL Olan What Remains of Edith Finch Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games yeni mağazasına kullanıcı çekebilmek için bir oyunu daha ücretsiz yaptı. What Remains of Edith Finch kısa süreliğine Epic Games Store’da ücretsiz oldu.

What Remains of Edith Finch, Washington eyaletinde yaşayan bir ailenin üzerine kurulmuş garip olayların olduğu bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunda Edith Finch isminde bir karaktersiniz ve Finch ailesinin geçmişini araştırıyorsunuz. Edith Finch ailesinde neden hayatta kalan son kişi olduğunu anlamaya çalışıyor.

Oyunu Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz için son gün 24 Ocak. Elinizi çabuk tutun ve oyunu kütüphanenize ekleyin. Oyun kütüphanenize eklenince istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Oyunu Epic Games Store‘un web sitesinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz fakat oyunu indirmek için  Epic Games Store’u yüklemeniz gerekiyor.

Super Meat Boy Ücretsiz Olarak Epic Store’dan Nasıl İndirilir?

  • Epic Game Store’u bilgisayarınıza indirip kurun.
  • Epic Game Store hesabı oluşturun ve giriş yapın.
  • Mağaza kısmına girin ve What Remains of Edith Finch ikonuna tıklayın.
  • Oyunu ücretsiz edinebilmeniz için gereken yönlendirmeleri orada göreceksiniz.
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status