18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

WhatsApp Mesajlarına Önizleme Seçeneği Geliyor

0 75 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

WhatsApp Mesajlarınızı Göndermeden Önce Önizleme Yapabileceğiniz Özellik Geliyor

WhatsApp’a yeni özellik geliyor. Son zamanlarda güncellemeler ile adını sık duyduğumuz WhatsApp, yeni bir güncelleme ile karşımıza geldi. Birden fazla kişiye göndereceğiniz mesajları önizleme ile kontrol edebileceksiniz. Anlık mesajlaşma lideri WhatsApp bu özekllik ile, resimleri, kendi videolarınızı uygulamadan ayrılmadan önizlemeye olanak tanıyacak. Gönderilen mesajı silme özelliğinden sonra bu özelliğin olası kazaları daha çok önlemesi bekleniyor.

WhatsApp-önizleme-özelliği-beta
Bu özellik WABetaInfo tarafından WhatsApp beta sürümünün bir parçası olan 2.18.325’ de fark edildi. WhatsApp’ın bir kullanıcının mesaj, resim, GIF veya video vb. iletilerin İletebilmesi için bir adım daha ileriye götürecek bir önizleme özelliği üzerinde çalıştığını paylaştı. Önizleme sayesinde kullanıcı ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Bu özellik beta kullanıcılarına bile dağıtılmadı. WhatsApp’ın hataları giderdikten sonra yayınlanması bekleniyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status