22 Mayıs 2019
  • 22 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Whatsapp Sticker Özelliği Tüm Kullanıcılara Açıldı

0 100 Views
Erkan | 0 dk okuma süresi | 6 ay önce

Whatsapp Sticker Özelliği Tüm Android Kullanıcılarına Sunuldu

WhatsApp’ın Android için 2.18.341 güncellemesi ile sticker özelliği artık tüm kullanıcılara sunuldu Yeni güncellemeyle uygulamaya sticker mağazası eklendi. Sticker mağazası kategorilerine göre ayrılmış durumda.

Şu anda WhatsApp tarafından bu mağazada 12 çıkartma paketi sunulurken, kullanıcılar uygulama mağazalarından indirebilecekleri farklı alternatifler de bu çıkartmaları zenginleştirebilecek. Goole Play’e WAStickerApps yazarsanız indirebileceğiniz stickerlar karşınıza çıkacaktır.
whatsapp-sticker-özelliği-geldi
İndirdiğiniz stickerlar fotoğraf galerisi tarzında gözüküyor.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status