16 Mayıs 2019
  • 16 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

WhatsApp’a Yeni Kişi Ekleme Özelliği Geliyor

0 99 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

WhatsApp’a QR Kod Tarama ve WhatsApp Kişilere Direk Kişi Ekleme Özelliği Geliyor

Anlık mesajlaşma devi olan WhatsApp’ai iki yeni özellik gelecek özelliklerden ilki kişiyi telefon rehberinize eklemeden WhatsApp kişiler arasına ekleyebileceksiniz. İkinci özellik ise kişilerin birbirini kolay ekleyebilmesi için QR kod sistemi geliyor.

WhatsApp bu özellikler sayesinde kullanıcıların daha hızlı iletişime geçmesini hedefliyor. Android ve IOS için geliştirilen özelliklerin ne zaman çıkacağı merak konusu oldu.

QR kod sistemi ile profilinizi başkalarıyla kolayca paylaşmanıza olanak tanıyor. Kendi profilinizin QR kodunu oluşturarak başkalarıyla paylaşabileceksiniz. Alan kişi QR kod taramasını yaptığında kişi ekleme seçeneği çıkacak bu kadar basit. QR kodunu oluşturduktan sonra silebilirsiniz böylece başka kişinin eline QR kodunuz geçerse hata verecektir.

whatsapp-qr-kod-tarayıcı-özelliği
Diğer özellik de kişiyi telefon rehberine eklemeden direk WhatsApp kişiler arasına eklemenizi olanak sağlıyor. Kişiyi direk olarak WharsApp’a eklemek için numaranın ait olduğu ülke kodunu da girmeniz gerekiyor. Eğer kişinin WhatsApp profili varsa, WhatsApp kişilerinizin arasına ekleyebilirsiniz.

whatsApp-kişinin-numarasını-eklemeden-direk-whatsappa-eklemeözelliği
Bu özelliklere kimsenin erişimi yok fakat yakında beta kullanıcılarına daha sonra tüm kullanıcılara gelmesi bekleniyor.

#teknoZip’lendi

WhatsApp’a iki yeni özellik gelecek özelliklerden ilki kişiyi telefon rehberinize eklemeden WhatsApp kişiler arasına ekleyebileceksiniz. İkinci özellik ise kişilerin birbirini kolay ekleyebilmesi için QR kod sistemi geliyor. QR kodunu oluşturduktan sonra silebilirsiniz de böylece başka kişinin eline QR kodunuz geçerse hata verecektir.
Bu özelliklere kimsenin erişimi yok fakat yakında beta kullanıcılarına daha sonra tüm kullanıcılara gelmesi bekleniyor.

Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status