18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Wii Sahibi Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber

0 62 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Netflix, Ocak 2019’dan İtibaren Wii konsolunda Çalışmayacak

Konsollar artık sadece bir oyun cihazından daha fazlası için tasarlanıyorlar. Örneğin film izlemek veya arkadaşlarla sohbet etmek gibi. Çeşitli eğlence ve sosyal özelliklerle birlikte geliyorlar. Bu yüzden Nintendo Wii kullanıcıları Netflix’te film izleyebiliyorlardı.

Malesef Wii sahibi olan Netflix kullanıcıları alternatif platformlara veya cihazlara bakmak isteyebilirsiniz. Bunun sebebi ise; Netflix’in Wii konsolundaki uygulama desteğini sonlandıracağını açıklaması. Nintendo, 2019’da Nintendo Wii’deki Wii Shop’u kapatacağını duyurdu. Sonuç olarak, Netflix dahil olmak üzere Wii’deki tüm video akışı hizmetleri artık 31 Temmuz 2018 itibariyle yeni üyelere sunulmuyordu. Nintendo Wii U kullanıcıları bu değişiklikten etkilenmiyor.

Netflix’in artık Wii’ye destek vermemesi şaşırtıcı değil. Konsolun üretimi çok uzun zaman önce sona ermişti. Artık kullanılmayan bir konsolu desteklemeye devam etmeleri mantıklı değil.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status