18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Windows 10 Simgeleri Güncelleniyor

0 101 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Microsoft Office Simge Tasarımlarından Sonra, Windows 10 Simgeleri de Revizyona Uğrayacak

Microsoft, Office uygulamalarının yanı sıra Windows 10 simgelerini de elden geçirmeyi planlıyor. Yazılım devi, bu hafta başlarında Office 365 için yeni bir simge tasarımı geleceğini aşağıdaki video ile duyurmuştu.

Microsoft Office tasarımı başkanı Jon Friedman:

İki büyük sistemin eş zamanlı simgelerini tasarlamak oldukça büyük bir girişim. Sistemi kurduk ve Microsoft’a göre ölçeklendirmeye başlayacağız.

Friedman’ın blog yazısı, fotoğraflar, haberler, posta ve diğer birçok yerleşik uygulamalar için modern simgeleri güncelleyen Windows 10 konsept görüntüleri içeriyor. Bu görüntülerin şimdilik gerçek olmayan örnekler olduğunu tahmin ediyoruz. Microsoft’un uzun vadede Windows 10 ikonlarını modernleştirmesi bizi oldukça sevindirdi.

office-365-simgeleri
Windows 10 bazı bölümlerinde hala 10 yıldan fazla süredir var olan Windows 7’ye ait bazı simgeler içeriyor. Microsoft’un Windows tasarımını modernleştirme çabalarını doğru buluyoruz. Windows ayarlarında çakışan bazı tasarımlar bu değişikliği doğru ve yerinde kılıyor. Microsoft, yıllar boyunca Windows için çok sayıda tasarım çalışmalarına imza attı. Artık tüm şirket genelinde tek bir simge tasarımına odaklanmış durumda.

yeni-windows-10-ikonları-simgeleri
Umarız bu modern tasarıma, son major güncellemesi ile tüm Windows 10 kullanıcıları kavuşabilir.

İlgili Haber: Windows 10 19H1(Nisan 2019) Güncellemesiyle Eklenecek Özellikler

#teknoZip’lendi

Microsoft Office tasarımı başkanı Jon Friedman, blog yazısında fotoğraflar, haberler, posta ve diğer birçok yerleşik uygulamalar için modern simgeleri güncelleyen Windows 10 konsept görüntüleri paylaştı.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status