21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Windows 10’a Karanlık Mod’dan Sonra Aydınlık Mod Geliyor

0 113 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Oldukça şık görünen aydınlık mod Windows’un 2019 güncellemesi ile birlikte gelecek

windows-10-aydinlik-mod

Dün sorunlu olan Windows 10 Ekim güncellemesi düzeltilip yeniden kullanıcılara sunulmuştu. Bu yeni güncellemeyle, Microsoft çoğumuz hoşuna giden karanlık modu Windows için aktif etmişti. Anlaşılan sırada ise aydınlık mod var. Microsoft, Windows 10 Insider kullanıcıları için aydınlık modu yayınladı. Resimde de gördüğünüz gibi başlat menüsü, tahminimize göre karanlık modda da olduğu gibi dosya yöneticisi ve ayarların arkaplanı da buna uyum sağlayacak. Windows’un klasik temasından sıkılmışsanız, karanlık modda hoşunuza gitmediyse yeni sürüm için 2019’u beklemeniz gerek.

Windows Update manuel olarak başlatılabilecek

Sık sık arka planda inen güncellemeler hepimizi sinirlendirmiştir. Yeni güncellemede buna da çözüm geliyor. Artık manuel olarak güncellemeleri durdurabilir ve başlatabilirsiniz. Aynı zamanda yeniden başlatma zamanını da belirleyebilirsiniz.

Diğer iyileştirmeler arasında erişilebilirlik için daha iyi metin görünümü (daha az ayrıntı ve daha iyi fonetik okuma gibi), daha net bir yazdırma iletişim kutusu ve daha akıllı ekran seçimi bulunur.

Yeni güncellemenin, 2018 Windows sorunlarının aynısını yaşatmamasını umuyoruz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status