18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Windows 11 Yayınlansaydı Nasıl Olurdu? | Konsept Video |

0 44 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 4 ay önce

Baştan belirtmek gerekirse; Microsoft, Windows 10’dan sonra yeni bir Windows sürümü yayınlamayacağını yani Windows 11‘in gelmeyeceğini doğrulamıştı.

2015 yılında Windows 10’un piyasa çıkmasının ardından yeni bir Windows sürümü yayınlamayan Microsoft bu düşüncesinde kararlı görünüyor. Ancak eğer Windows 11 yayınlanmış olsaydı nasıl olurdu diye aklınızda bir düşünce varsa YouTube’da Avdan kanalı Adobe After Effect, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ve Adobe Premiere Pro programları ile konsept bir Windows 11 videosu yayınladı.

Konsept Windows 11 oldukça şık görünüyor. Keskin köşeler yerine biraz daha yumuşatılmış köşeler görüyoruz. Aslında tasarımın biraz da macOS platformunu andırdığını söyleyebiliriz.

Biz beğendimizi söylebiliriz, ancak Microsoft, yeni bir Windows sürümünün gelmeyeceğini doğrulamıştı. Belki de yılda iki kez yayınlanan major güncellemelerle tasarımsal değişiklikler yapılabilir.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status