18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Windows Media Player da Ekim Güncellemesinden Nasibini Aldı

0 83 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Windows 10 Ekim Güncellemesi’nde(1809) Windows Media Player SeekBar’ın Çalışmadığı Ortaya Çıktı

Ne düşünüyorsunuz? Sizce de Linux’a geçmenin zamanı gelmedi mi?

Microsoft’un, Ekim Güncellemesi sorunlarıyla başı dertte. Başlangıçta, kullanıcıların dosyalarının silinmesiyle geri çekilen güncelleme sorun düzeltildikten sonra yeniden yayınlandı. Fakat önü arkası kesilmeyen sorunlara bir yenisi daha eklendi.

Daha önce yaşanan Windows 10 Ekim güncellemesi sorunları

İlgili Haber: Yeniden Yayınlanan Windows 10 Ekim Güncellemesi Sorunlu Çıktı

Microsoft bilinen sorunlar belgesinde sorunu böyle tanımladı:

Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra, kullanıcılar belirli dosyaları yürütürken Windows Media Player’da Seek Bar’ı(ilerlemeyi takip ettiğiniz çubuk) kullanamayabilir. Microsoft bir çözüm üzerinde çalışıyor ve bir güncelleme sağlayacaktır.

Sorun düzelene kadar, Windows Media Player yerine “Filmler & TV” uygulamasını kullanabilirsiniz.

Windows’daki şirket başkan yardımcısı Michael Fortin:

Her makinenin, bileşenlerin, sürücülerin ve yazılımların aynı olmadığı 700 milyondan fazla cihaz için Windows’u geliştiriyoruz. Daha fazla makinede büyük ölçüde değişkenlik gösterdiği için, test edilecek karmaşık bir sistemdir. Windows 10, 35 milyondan fazla uygulama ve 16 milyon benzersiz donanım / sürücü kombinasyonu destekliyor.’

#teknoZip’lendi

Windows 10 Ekim Güncellemesi’nde sorunlar bitmiyor. Media Player’da kalan ve geçen süreyi takip etmenizi sağlayan seekbar(seek çubuğu)’ın çalışmadığı ortaya çıktı.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status