18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xbox Live Gold Kasım Ayının Ücretsiz Oyunları Açıklandı

0 57 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 7 ay önce

Xbox Live Gold Kasım Ayının Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Microsoft, kasım ayında Xbox Live Gold üyesi kullanıcılara ücretsiz olarak sunacakları oyunları açıkladı. Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını kasım ayında kaliteli oyunların beklediğini söyleyebiliriz.

Ekim ayının sonuna gelinmesiyle birlikte Microsoft, Xbox Live Gold üyesi kullanıcıları için kasım ayının ücretsiz oyunlarını da açıkladı. Sunulan bu ücretsiz oyunlar arasında hem Xbox One hem de Xbox 30 kullanıcıları için kaliteli oyunlar yer alıyor.

Xbox One kullanıcıları için kasım ayının ücretsiz oyunları Battlefield 1 ve Race the Sun olacak. Oyunların ücretsiz olarak indirilebileceği tarih aralıkları ise Battlefield 1 için 1-30 Kasım ve Race the Sun için 16 Kasım – 15 Aralık şeklinde olacak.

Xbox 360 kullanıcıları için ise kasım ayının ücretsiz oyunları Assassin’s Creed ve Dante’s Inferno olacak. Oyunların ücretsiz olarak indirilebileceği tarih aralıkları ise Assassin’s Creed için 1-15 Kasım ve Dante’s Inferno için 16-30 Kasım şeklinde olacak. Xbox 360 oyunları geriye uyumluluk sayesinde Xbox One ile de oynanabiliyor olacak. Ek olarak Battlefield 1 Premium Pass da şu an ücretsiz olarak sunuluyor.

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerini geçtiğimiz ay üzmüştü ancak bu ay biraz olsun yüzleri güldürecek. Bilindiği üzere geçtiğimiz ay Türkiye’de Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass üyelik ücretleri 29 liradan 59 liraya çıkarılmıştı.

#teknoZip’lendi

Xbox One
Battlefield 1 (Kasım 1-30)
Run the Sun (Kasım 16-Aralık 15)
Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)
Assassin’s Creed (Kasım 1-15)
Dante’s Inferno (Kasım 16-30)
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status