Ana sayfa Oyun Xbox One X Rekora Koşuyor!

Xbox One X Rekora Koşuyor!

Microsoft'un bu zamana kadar en güçlü oyun konsolu olarak nitelendirdiği ve kısa zaman önce tanıttığı Xbox One X'e talep oldukça fazla. Bu oyun konsolu daha satışı tam başlamadan Microsoft tarihine geçmeyi başardı!

26
0
PAYLAŞ

Microsoft’un Xbox One X oyun konsolu sayesinde yeni bir çağa geçiş yaptığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu zamana kadar en güçlü oyun konsolu olarak tanıtılan cihazın ilk parti ön siparişleri  rekor kırdı. Bu durum Microsoft firmasını oldukça sevindirdi.

Konsol Büyük Bir Hızla Tükendi!

Haziran ayının başlarına doğru tanıtılan bu muhteşem konsol bundan yaklaşık olarak bir hafta öncesinde ön sipariş için açıldı. Son açıklanan verilere göre  Xbox One XMicrosoft  tarihinin en hızlı satılan oyun konsolu olarak tarihe geçti. Malum durum böyle olunca bir çok alışveriş sitesinde ve mağazalarda bu muhteşem konsol tükendi. Hatta Microsoft tarihinde bir ilk yaşandı, çoğu mazağa da Xbox One X modelinin kalmadığı açıklandı.

Eğer ki sizde yeni çıkan Xbox One X   oyun konsolunu almak istiyorsanız tek yapmanız gereken önümüzdeki ayı beklemek. Firmanın resmi olarak yaptığı açıklamalara göre önümüzdeki ay içerisinde yeni bir ön sipariş açılacak. Bu oyun konsolu 7 Kasım tarihi itibariyle oyuncularla buluşacak.

Şimdi asıl merak edilen konuya gelelim. Şimdi bir çoğunuz bu konsolun fiyatı nedir? sormaya başlamışsınızdır. Arkadaşlar bu oyun konsolu ülkemizde  2900 TL’lik bir fiyata satılacak. Açıkçası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here