18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi 100 Milyon Satış Hedefine 10 Ayda Ulaştı

0 79 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Xiaomi 100 Milyon Satış Hedefine 10 Ayda Ulaştı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, 2018 yılı için hedeflerinin 100 milyon akıllı telefon satmak olduğunu açıklamıştı.

Mi 8 modelini farklı modeller halinde piyasaya sürerek ve yıl içerisinde birden fazla üst seviye telefon çıkartarak satışlarını artırmayan çalışan Xiaomi satış hedefine ulaştı. Bu yıl Xiaomi Mi8, Mi8 SE, Mi 8 Explorer Edition modelleriyle beraber Pro ve Lite sürümlerini de satışa sunan şirket ayrıca Redmi ve Mi Mix serisinin yeni cihazlarını da pazara sundu.

Şirketin Kurucusu Lei Jun yaptığı açıklamada şirketin 100 milyon akıllı telefon satış hedefine ulaşıldığını açıkladı.

xiaomi-ceo-lei-jun

Lei Jun, Çin’in başkenti Pekin’de düzenleren Zhong Guan Cun Forumu’na katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. Xiaomi’nin iç pazarda en hızlı büyüyen şirket olduğunu söyleyen Jun, gösterdikleri bu başarıdan dolayı tüm ekibine teşekkürlerini iletti.

Lei Jun, 26 Ekim 2018 günü 11:23’te 100 milyon akıllı telefon satışı hedefine ulaşıldığını söyledi. Bu açıklamaya göre Xiaomi 2018 için önüne koydu 100 milyon akıllı telefon satışı hedefine iki ay erken ulaştı ve 10 ayda 100 milyon akıllı telefon sattı.

Huawei ise 2018 yılı için önüne 200 milyon akıllı telefon satışı hedefini koymuştu. Son olarak tanıtılan Mate 20 modelleri ile ilgi çekmeyi başaran şirketin şu an için belirledikleri hedefin ne kadarını gerçekleştirebildikleri bilinmiyor.

#teknoZip’lendi

Xiaomi Ceo’su Lei Jun’un yaptığı açıklamaya göre şirket, 2018 yılı için hedeflediği 100 milyon akıllı telefon satışı rakamına 10 ayda ulaşmayı başardı.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status