18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi ABD Pazarına 8 Aralık’ta Düzenleyeceği Etkinlik İle Girecek

0 52 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Xiaomi ABD Pazarına 8 Aralık’ta Düzenleyeceği Etkinlik İle Girecek

Uygun fiyatlı amiral gemisi alternatifi telefonlarıyla ünlenen Xiaomi gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletti ancak Asya pazarının dışında çok geniş bir ağ kuramamıştı. Şimdi ise Çinli teknoloji devi Xiaomi ABD pazarına giriyor.

Xiaomi şimdilik resmi olarak Amerika pazarında değil. Ancak şirket 8 Aralık’ta ABD’de Mi Mix 3 ve pek çok başka ürününü daha tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek.

xiaomi-abd-etkinligi

Xiaomi Operasyonel Proje Yöneticisi Aaron Yang’ın Redditte paylaştığı mesaj şöyle:

Merhaba Xiaomi hayranları, Xiaomi, New York, Time & Location TBA’de bir etkinlik düzenleyecek. Son çıkan Xiaomi ürünlerini denemek için partimize katılabilirsiniz. Katılım formunu doldurun, eğer seçilirseniz, Xiaomi ABD ekibi, etkinliğimize katılabilmeniz için sizinle iletişime geçecek.”

Düzenlenecek olan bu resmi etkinlik ile Xiaomi Amerika pazarına giriş yapmış olacak ve ürünlerini ABD’de satışa sunmaya başlayacak. ABD ile Çin arasında yaşanmakta olan ekonomik gerilim üst seviyedeyken Xiaomi’nin attığı bu cesur adım neler getirecek göreceğiz.

Birleşik Krallık etkinliğinin ardından yapılacak olan ABD etkinliği şirketin batıya açılma konusunda ciddi atağa geçtiğini gösteriyor.

İlgili Haber: Xiaomi 100 Milyon Satış Hedefine 10 Ayda Ulaştı

#teknoZip’lendi

Xiaomi Operasyonel Proje Yöneticisi Aaron Yang’ın Redditte paylaştığı mesaj şöyle: “Merhaba Xiaomi hayranları, Xiaomi, New York, Time & Location TBA’de bir etkinlik düzenleyecek. Son çıkan Xiaomi ürünlerini denemek için partimize katılabilirsiniz. Katılım formunu doldurun, eğer seçilirseniz, Xiaomi ABD ekibi, etkinliğimize katılabilmeniz için sizinle iletişime geçecek.”
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status