18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi Mi 9 Snapdragon 8150 Kullanan İlk Telefon Olabilir

0 111 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Xiaomi Mi 9 Snapdragon 8150 Kullanan İlk Telefon Olabilir

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi ile ilgili haberler gelmeye başladı. Xiaomi Mi 9 Snapdragon 8150 ile gelecek ilk telefon olabilir.

İlgili Haber: Snapdragon 8150 GeekBench Performans Testi Sonuçlarıyla Karşımızda

Geçtiğimiz günlerde tanıtılmış olan Mi Mix 3 çift arka kameralıydı ancak gelecek olan yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 9’un üç arka kamera ile gelmesi bekleniyor. 2019 yılının ilk yarısında piyasaya çıkması beklenen telefonun Qualcomm Snapdragon 8150 işlemcisi ile geleceği de söylenenler arasında.

Xiaomi-Mi-9-Snapdragon-8150-ile-guclendirilmis-ilk-telefon-olabilir

48 MP çözünürlüğünde Sony IMX586 sensörlü bir ana kamera ile gelmesi beklenen telefonun 6 ve 8 GB RAM seçenekleriyle geleceği söyleniyor. Ek olarak 10 GB RAM’li bir üst seviye versiyonun da üretilmesi bekleniyor. Ekrana gömülü parmak izi tarayıcısının da bulunacağı telefonun toza ve neme karşı dayanaklı olması da bekleniyor.

İlgili Haber: Xiaomi Mi 8 Lite’ın Fiyatı Belli Oldu

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status