18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi Mi A1 Android 9 Pie Küresel Dağıtımı Başladı

0 52 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Xiaomi Mi A1 kullanıcıları için müjdeli haber sonunda geldi. Xiaomi’nin geçtiğimiz haftalarda sınırlı bir bölgede ve az sayıda kullanıcı için yayınladığı Xiaomi Mi A1 Android 9 Pie güncellemesinin küresel dağıtımına başlandı.

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi cihazları için güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Android One programında bulunan Xiaomi Mi A1 Android 9 Pie güncellemesinin dağıtımı da resmen başladı. Güncelleme geçtiğimiz haftalarda sınırlı bir bölgede ve sınırlı sayıda kullanıcı için yayınlanmıştı. Ancak şimdi güncellemenin küresel olarak dağıtımına başlandı.

Xiaomi-Mi-A1-android-9-pie-yayinlandi

Bilindiği üzere Google’ın Android One programı kapsamında bulunan cihazların en büyük özelliği yeni güncellemeleri çok çabuk şekilde alıyor olmaları. Ancak Xiaomi Mi A1 bu konuda biraz geç kalmış görünüyor. Geç de olsa kullanıcılar için mutlu haber sonunda geldi.

Xiaomi Mi A1’e Android 9 Pie güncellemesi ile birlikte bildiğimiz Android 9 Pie özellikleri dışında FM radyo ve çift VoLTE özellikleri de eklenmiş olacak.

Xiaomi Mi A1 Android 9 Pie güncellemesinin dosya boyutu 1069.1 MB. Kısa sürede kademeli olarak tüm kullanıcılara ulaşması beklenen güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını telefonun “ayarlar” kısmında bulunan “yazılım güncellemeleri” başlığı altındaki “güncellemeleri denetle” bölümünden kontrol edebilirsiniz.

#TeknoZip’lendi

Uzun süredir beklenen Xiaomi Mi A1 Android 9 Pie güncellemesinin küresel dağıtımı başladı. Güncelleme 1069.1 MB boyutunda ve cihazlara FM radyo ile çift VoLTE özellikleri ekliyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status