18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi Mi A1 Android 9 Pie Güncellemesi Yayınlandı

0 120 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi bir akıllı telefonu için daha Android 9 Pie güncellemesini yayınladı. Xiaomi Mi A1 Android 9 Pie güncellemesi yayınlandı.

Xiaomi’nin uygun fiyatlı modellerinden bir olan Xiaomi Mi A1 Android One programında yer alıyor. Android One programında yer alan cihazlar güncellemeleri diğer cihazlara göre daha hızlı alıyor.

Xiaomi ise Android One programında yer alan Mi A1 için Android 9 Pie güncellemesini 4 ay sonra yayınlayarak epey gecikmiş görünüyor.

xiaomi-mi-a1

Xiaomi Mi A1 için yayınlanan Android 9 Pie güncellemesi 1074 MB boyutunda ve cihaza FM Radyo özelliği getiriyor. Bunun dışında batarya performansı konusunda iyileştirmeler ve ekran parlaklığı ile ilgili düzeltmeler de içeriyor.

Konuyla ilk bilgilerin Bangladeş’li bir kullanıcıdan geldiği bildiriliyor. Güncelleme kademeli olarak diğer ülkelere de yayılacaktır.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status