17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi Mi A2’ye Android Pie 9 Geldi

0 94 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Şu an için yalnızca Hindistan’a gelen Android Pie güncellenmesi 1 hafta içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak

Android 9 Pie’nın kararlı sürümü Xiaomi Mi A2 için Hindistan’da yayınlandı. Pixel telefonların bir süredir sahip olduğu özelliklerin bir çoğunu içeriyor. Daha iyi batarya ve aydınlık seviyesi sunacağını da belirtmişler.

Mi A2 bir Android One telefonudur, bu yüzden yeni Android sürümünü ilk alacak telefonlar arasında bulunuyor. Güncelleme 5 Kasım güvenlik düzeltme ekiyle geliyor ve 1GB’ın biraz üzerinde. Henüz cihazınıza ulaşmadıysa, çok yakında gelecektir: Mi A2 Lite için Pie hakkında henüz bir bilgi yok. Beta sadece birkaç gün önce açıldı, bu yüzden biraz daha uzun sürecek.

Güncelleme şu anda Hintli kullanıcılar için kullanıma sunulmakta ve önümüzdeki haftalarda global cihaz sahiplerine ulaşması bekleniyor.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status