16 Mayıs 2019
  • 16 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi Mi AirDots, AirPods’a Uygun Fiyatlı Rakip Geliyor

0 96 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Xiaomi Mi AirDots, AirPods’a Uygun Fiyatlı Rakip Olarak Geliyor

Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni bir uygun fiyatlı kablosuz kulaklık çardı. Xiaomi Mi AirDots Youth Edition adlı yeni kulaklık tasarım ve özellikleri açısından Apple AirPods’a benziyor.

Çoğu zaman rakiplerine göre uygun fiyatlı alternatifleriyle karşımıza çıkan Xiaomi bu kez kablosuz kulaklığı ile karşımızda. Yaklaşık 30 dolarlık bir fiyata sahip olacak olan Xiaomi AirDots Youth Edition 11 Kasım’da satışa çıkacak.

xiaomi-mi-airdots-youth-edition

AirDots beyaz rengi ve kulaklıları içerisine yerleştirerek şarj edebileceğimiz bir kutuyla birlikte geliyor. Daha pahalı benzerlerinde olan gürültü önleme ve su geçirmezlik gibi özellikleri bulunmuyor.

Kulaklığın üzerinde müzik playerın kontrol edilebileceği ve aramaların cevaplanabileceği dokunmatik bir alan yer alıyor. 1.22 mm sürücüye sahip olan kulaklıkların teki 4.2 gram ağırlığında.

xiaomi-mi-airdots-edition-kulaklık

Bluetooth 5.0 destekli olan kulaklıklar tek şarj ile stereo modda 4 saat ve mono modda beş saatlik müzik dinleme süresi sunuyor. Birlikte geldiği şarj kutusu ile toplam pil ömrü 12 saate çıkabiliyor. Uygun fiyatlı Xiaomi AirDots 11 Kasım’da Çin’de satışa sunulacak.

İlgili Haber: Honor Airpods Benzeri Kulaklığını Duyurdu

#teknoZip’lendi

Çoğu zaman rakiplerine göre uygun fiyatlı alternatifleriyle karşımıza çıkan Xiaomi bu kez kablosuz kulaklığı ile karşımızda. Yaklaşık 30 dolarlık bir fiyata sahip olacak olan Xiaomi AirDots Youth Edition 11 Kasım’da satışa çıkacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status