18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi, Mi Mix 3 amiral gemisinin 5G’li demosunu tanıttı

0 56 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

5G Mi Mix 3, Avrupa’da gelecek yılın başlarında satışa sunulabilir.

Xiaomi, bu hafta Çin’deki bir konferansta, en son amiral gemisi olan Mi Mix 3’ün 5G versiyonunu tanıttı. Demoda, Xiaomi 5G ağında internette nasıl gezinebileceğinizi ve canlı videoları daha hızlı bir şekilde yayınlayabileceğinizi gösterdi.

Mi Mix 3’ün 5G sürümü, Qualcomm Snapdragon 855 ve 2Gbps indirme hızına sahip bir X50 5G modem üzerinde çalışıyor. Normal sürüm ise Snapdragon 845’i kullanıyor.

Xiaomi 2016’dan bu yana 5G teknolojisi üzerinde çalışıyor ve Çin’in en büyük telekom servislerinden biri olan China Mobile ile yeni teknolojiyi daha iyi keşfetmek için ortaklık kurdu. Mi Mix 3’ün 5G sürümü, gelecek yılın başlarında Avrupa’da kullanıma sunulabilir.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status