17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro Tanıtıldı: 45W Hızlı Şarj Desteği

0 39 Views
E.C.U | 3 dk okuma süresi | 4 ay önce

Çinli üretici Xiaomi akıllı telefon konusunda olduğu kadar taşınabilir şarj cihazları konusunda da oldukça popüler bir marka. Ülkemizde de taşınabilir şarj cihazları söz konusu olduğunda ilk akla gelen markalardan biri. Xiaomi tarafından son olarak 45W hızlı şarj desteği ile dikkat çeken Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro tanıtıldı.

Günümüzde akıllı telefonların ekran teknolojileri, işlemci performansları ve RAM kapasiteleri her geçen gün gelişirken maalesef pil teknolojileri bu hıza ayak uyduramıyor ve çoğu zaman kullanıcıları yarı yolda bırakabiliyor. Taşınabilir şarj cihazları ise artık günümüz ihtiyaçlarını karşılayamayan akıllı telefon bataryaları için önemli bir ihtiyaç halini almış durumda. Xiaomi taşınabilir şarj cihazları konusunda oldukça başarılı ürünler üreten bir marka. Ülkemizde de akıllı telefonlarıyla olduğu kadar taşınabilir şarj cihazları ile oldukça ünlü.


Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro Tanıtıldı:
45W Hızlı Şarj Desteği ve 20.000 mAh Pil Kapasitesi

xiaomi-mi-powerbank-3-pro

Xiaomi taşınabilir şarj cihazlarına bir yenisini daha ekledi. Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro resmi olarak tanıtıldı. 20.000 mAh gibi oldukça büyük bir pil kapasitesi bulunan cihazda iki adet USB Type-A ve bir adet USB Type-C girişi yer alıyor. Cihaz aynı zamanda iki ürünü aynı anda şarj edebilme özelliğine de sahip.

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro USB Type-A çıkışları ile 5V/2.4A, 9V,2A, 12V/1.5A güç çıkışına sahipken USB Type-C çıkışı ile ise 45W (15V/3A) güç çıkışına sahip. Bu sayede Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro ile akıllı telefonların dışında dizüstü bilgisayarlar da şarj edilebilir hale geliyor.


Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro standart 10W bir adaptör vasıtası ile 11 saatte şarj edilebiliyor. 45W güç sunabilen bir şarj cihazı ile ise 4.5 saat gibi kısa bir sürede şarj olabiliyor.

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro 199 Yuan yani yaklaşık 29 Dolar gibi bir fiyat etiketine sahip. Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık 155 liralık bir fiyat karışımıza çıkıyor ancak Türkiye’ye geldiğinde muhtemelen daha yüksek bir fiyat ile karşılaşacağız.

#TeknoZip’lendi

Xiaomi taşınabilir şarj cihazlarına bir yenisini daha ekledi. Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro resmi olarak tanıtıldı. 20.000 mAh kapasiteli oldukça büyük bir pil kapasitesi bulunan cihazda iki adet USB Type-A ve bir adet USB Type-C girişi yer alıyor. Cihaz aynı zamanda iki ürünü aynı anda şarj edebilme özelliğine de sahip. Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro USB Type-A çıkışları ile 5V/2.4A, 9V,2A, 12V/1.5A güç çıkışına sahipken USB Type-C çıkışları ile ise 45W (15V/3A) güç çıkışına sahip. Bu sayede Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro ile akıllı telefonların dışında dizüstü bilgisayarların da şarj edilebilir hale geliyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status