21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi, OnePlus 6T İçin Sırada Bekleyenlere Hesap Makinesi Dağıttı

0 99 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 8 ay önce

Xiaomi, OnePlus 6T İçin Sırada Bekleyenlere Hesap Makinesi Dağıttı

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen OnePlus 6T lansmanında sırada bekleyenler bir sürprizle karşılaştı. Xiaomi, OnePlus’ı trolleyerek sırada bekleyenlere hesap makinesi dağıttı.

Xiaomi-OnePlus-6T-lansmanini-trolleyerek-sirada-bekleyenlere-hesap-makinesi-dagitti

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi yine Çinli rakibi OnePlus’ın lansmanını içeri girmek için sırada bekleyenlere hesap makinesi dağıtarak trolledi. Xiaomi hesap makinesi dağıtığı insanlardan Xiaomi Poco F1 ile aradaki fiyat farkını hesaplamalarını istedi.

Xiaomi’nin dağıttı kutuların üzerinde “Do The Math” yazıyordu. Poco Hindistan Twitter hesabında iki telefon arasında kıyaslamalar yapılarak fiyat farkıyla alay edilen paylaşımlar da yapıldı.

Poco F1’de LCD panel, büyük bir çentik ve plastik gövdede bulunan parmak izi okuyucu yer alırken OnePlus 6T ise AMOLED ekrana gömülü parmak izi okuyucu ve damla şeklinde oldukça küçük bir çentiğe sahip. Xiaomi Poco F1’in Hindistan fiyatı 283 dolar olmasına karşın OnePlus 6T’nin fiyatı 513 dolar.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status