21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi Play ile İlgili Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

0 37 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

Geçtiğimiz günlerde Çinli telefon üreticisi Xiaomi’nin 24 Aralık’ta Xiaomi Play modelini tanıtacağını sizlerle paylaşmıştık. O tarih yaklaştıkça telefon ile ilgili detaylar da gelmeye devam ediyor. Son Olarak Xiaomi Play kutu tasarımı ortaya çıktı.

Play adından da anlaşılacağı gibi telefon oyun ve eğlence odaklı bir model olacak. Xiaomi bu model ile birlikte yeni bir telefon serisinin de başlangıcını yapmış olacak.

xiaomi-play-kutu-tasarimlari

İlk bilgiler Xiaomi Play’in Çin pazarı için uyarlanmış bir Pocophone F1 modeli olacağı yönündeydi. Ancak daha sonra paylaşılan görüntüler tamamen yeni bir model ile karşı karşıya olduğumuzu gösterdi.

Xiaomi Play modelinin 4 GB RAM / 64 GB dahili hafıza, 6 GB RAM / 64 GB dahili hafıza ve 6 GB RAM / 128 GB dahili hafıza olmak üzere 3 farklı seçenek ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca artırılabilir hafıza için bir microSD kart yuvası olacağı da söyleniyor.

Telefonun Siyah, Rüya Mavi ve Şafak Altın şeklinde 3 farklı renk seçeneği ile geleceği söyleniyor. Ayrıca telefonun paylaşılan görselleri cihazın su damlası şeklinde bir çentik tasarımı ile geleceğini de gösteriyor. Bu Xiaomi’nin ilk su damlası çentikli telefonu olabilir. Olabilir diyoruz çünkü Xiaomi Redmi 7 ile ilgili de benzer iddialar mevcut hatta aynı gün tanıtılma ihtimalleri de konuşuluyor.

Xiaomi-Play-posteri

İlgili Haber: Su Damlası Çentikli Xiaomi Redmi 7

 

Yapay zeka ile güçlendirilmiş çift arka kamera ile gelecek olan cihazın ön kısmında 8 MP çözünürlüklü bir selfie kamerası mevcut. Arka kameraların sol üst köşede dikey olarak yer alacağı cihazın arka tarafında bir de parmak izi tarayıcı bulunacak.

Xiaomi Play olduğu düşünülen TENAA’da listelenen cihaz 2280 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. 5.84 inç boyutlarında Full HD+ bir ekran. 2900 mAh batarya kapasitesi bulunan cihaz Androdi 8.1 Oreo işletim sistemi ile çalışıyor.

Xiaomi Play’in fiyatı ile ilgili ise net bir bilgi henüz bulunmuyor. 24 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek tanıtımda tüm ayrıntılara hep birlikte ulaşmış olacağız.

#TeknoZip’lendi

24 Aralıkta yapılacak Xiaomi Play tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak cihazın kutu tasarımı da görüntülendi.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status