21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi PUBG Ve Fortnite’a Rakip Oyunuyla Geliyor

0 116 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 8 ay önce

Xiaomi PUBG Ve Fortnite Rakibi Oyunuyla Geliyor

Türkiye’de de pek çok hayranı bulunan Çinli üretici Xiaomi ülkemizde daha çok fiyat performans telefonlarıyla tanınmıştı. Ancak firma telefonlarının yanı sıra oldukça geniş yelpazedeki farklı ürünleriyle bizleri “bunu da mı üretiyorlarmış?” dedirterek şaşırtmayı başarıyordu. Xiaomi bizleri şaşırtmaya devam ediyor ve bu kez oyun işine giriyor.

Dünya çapında oldukça rağbet gören hayatta kalma temalı oyunlara bir yenisini ekleyecek olan Xiaomi’nin oyununun adı ise Survival Game.

PUBG ve Fortnite ile başlayan hayatta kalma oyunlarına ilgi tüm hızıyla sürerken Xiaomi de bu yoğun ilgiden payını almak istiyor olacak ki kendi hayatta kalma mobil oyunu Survival Game’in test sürecine başladı.

Oldukça kısa bir süre içerisinde beta rezervasyonlarını doldurmayı başaran Survival Game genel mantık anlamında rakiplerine oldukça benziyor olsa da bilim kurgu temasını öne çıkararak fark yaratmayı amaçlıyor.

Xiaomi PUBG Ve Fortnite Rakibi Oyunuyla Geliyor

Bir uzay gemisinden haritanın üzerine atlayacak olan oyuncular aynı zamanda atlayacakları yeri ve zamanı seçebiliyorlar. Oyunun en dikkat çeken yanının ise oyuncuların istedikleri anda ekipmanları aracılığı ile uçabilecek olmaları. Oyunda oyun içi para birimi ile kozmetik anlamda özelleştirmeler yapılabiliyor olacak.

Survival Game şimdilik beta sürümüyle sadece Android platformlar için erişime açık durumda. Oyunun tam sürümünün ne zaman çıkacağı ve İOS platformuna gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

Xiaomi’nin oyun alanında henüz bir tecrübesi olmasa bile girdikleri diğer alanlardaki başarılarını ve rakiplerine nasıl kafa tutabildiklerini biliyoruz. Oyun tarafında da başarıları sürpriz olmaz.

Sadece Çinliler bile oynasa yeter zaten. 😊

#teknoZip’lendi

Xiaomi PUBG ve Fortnite’a rakip olacak Survival Game isimli mobil oyununun test sürecine başladı.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status