18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Xiaomi, Redmi Serisinin Yeni Üyesini Tanıtmaya Hazırlanıyor

0 36 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Xiaomi, 10 Ocak Günü Redmi Serisinin Yeni Üyesini Tanıtmaya Hazırlanıyor

Xiaomi 10 Ocak’ta Redmi ailesinin yeni üyesini tanıtmaya hazırlanıyor. 10 Ocak günü çıkacak olan telefonunun Redmi 7 olacağı söyleniyor.

Xiaomi, çıkartmayı planladığı yeni Redmi telefonunu hazırladığı bir afiş ile duyurdu.. Yayınlanan Redmi afişinde dikkatimizi Redmi yazısının gölgesi çekti. Afişte bulunan Redmi yazısının gölgesinde 4800 yazıyor.

Yeni telefonun 4.800 mAh batarya ile geleceğini düşünebilirsiniz. Fakat Xiaomi’nin önceki afişlerinde de 4800 sayısı kullanılmıştı ve bu sayı bataryanın aksine kameranın MP’i çıkmıştı. 4800 yeni çıkacak Redmi telefonun 48 MP olacağının anlamına geliyor.new-Redmi-phone-2019

Bir TENAA sızıntısına göre Redmi 7, çentik tasarımlı 5.84 inç Fll HD bir ekrana sahip olacak. Kutudan, Android 8.1 Oreo ile çıkacağı söylenen telefonun, 3 GB/ 4 GB / 6 GB RAM ve 2.900 mAh batarya ile geleceği söyleniyor.

Xiaomi Redmi 7, 10 Ocak saat 14.00’da (saat ve tarih Çin’e aittir) Çin’de düzenlenecek lansman ile açıklanması bekleniyor. Elimize yeni bilgiler geçtikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status