18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Yapay Zeka Teknolojisine Sahip Akıllı Priz

0 55 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Akıllı Priz Currant Smart Outlet

Currant, enerji tasarrufu için yapay zeka teknolojisini kullanan akıllı prizdir. Tak çalıştır özelliğine sahip olan cihazı çalıştırmak için tek yapmanız gereken iOS veya Android telefonunuza indirebileceğiniz Currant Smart Outlet Uygulamasını indirip bağlamanız gerekiyor. Yapay zeka teknolojisini kullanan cihaz, enerji tasarrufu için önerilerde bulunur.

Currant Smart Outlet

Currant Smart Outlet uygulaması sayesinde saat, gün, ay veya yıl bazında tüketiminizi grafik şeklinde görebilirsiniz. Özel programlama sayesinde, cihazınızı programlayabilirsiniz bu sayede siz eve gelmeden klimanızı vs. çalıştırır.
Bu ürün ve uygulama şuan ülkemize  yoktur.

#teknoZip’lendi

Currant Smart Outlet ile enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Bu akıllı priz yapay zeka ile enerji tasarrufu ile size önerilerde bulunmaktadır. Ülkemizde satışı yoktur.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status