18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Yeni iPad Pro Özellikleri Ve Türkiye Fiyatı

0 68 Views
E.C.U | 3 dk okuma süresi | 7 ay önce

Yeni iPad Pro Özellikleri Ve Türkiye Fiyatı

Uzun süredir merak edilen yeni İPad Pro modelleri sonunda bugün yapılan Apple etkinliğinde tanıtıldı ve hemen ardından Türkiye fiyatları da belli oldu

Geçtiğimiz ay yeni İPhone modellerini tanıttığı bir lansman gerçekleştiren Apple bugün düzenlediği etkinlikte pek çok yeni ürünün yanı sıra merakla beklenen yeni İPad Pro modellerini de tanıttı.

Gelenek olduğu üzere A serisi işlemcilerin bir üst versiyonu olan işlemciler ile gelen İPad Pro modelleri bu sefer de şaşırtmadı. Yeni İPad Pro modeli Apple A12X Bionic işlemcisi ile geliyor. Daha güçlü olan 4 Vortex çekirdeği ve 4 verimlilik amaçlı Tempest çekirdeği ile cihazın performansı yükseltilmiş durumda.

Yeni İPad Pro Özellikleri Ve Türkiye Fiyatı

Apple grafik noktasında ise kendi tasarladığını iddia ettiği ancak başka kaynaklarca Imagination patentlerinin temel alındığı söylenen 7 çekirdekli bir grafik birimi kullanılıyor. Bu grafik biriminin performansının Xbox One S ile aynı olacağı söyleniyor.

Tasarım noktasında da değişikliklerle gelen yeni İPad Pro’da çerçeveler incelmiş ve home tuşu kalkmış durumda. Home tuşu kalktığı için Touch ID yerini TrueDepth kamera ile Face ID’ye bırakıyor. Cihazda çentik tasarımı kullanılmadığı için TrueDepth kamera uzun kenarlardan birine yayılmış şekilde konumlandırılmış

Tüm çerçeveler yaklaşık olarak aynı kalınlıkta olduğunda daha simetrik ve kompakt bir tasarım sunan cihazın yan kısmına manyetik olarak Apple Pencil tutturulabiliyor.

4 hoparlrü ile daha güçlü ve kaliteli ses sunan cihaz yine beklendiği üzere USB-C ile geliyor. Apple böylece ilk kez kendi geliştirdiği standardın dışına çıkarak ortak bir standart olan USB-C bağlantıya geçmiş oldu. USB-C kullanıcılar için aksesuar çeşitliliğini geliştirirken monitörlere 4K çözünürlüğünde görüntü aktarımına da olanak tanıyor.

Yeni İPad Pro Özellikleri Ve Türkiye Fiyatı

Yeni iPad Pro Versiyon ve Fiyatları

Cihaz 11 inç ve 12.9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geliyor. Depolama noktasında ise 64 / 256 / 512 GB VE 1 TB olmak üzere 4 farklı seçenek sunuyor.

İPad Pro modellerinin tanıtılmasının hemen ardından Türkiye fiyatları da belli oldu. Cihazın versiyonlarına göre fiyatları şu şekilde;

Yeni iPad Pro 11 inç fiyatları

  • iPad Pro 11 inç 64 GB 5899 TL
  • iPad Pro 11 inç 256 GB 6999 TL
  • iPad Pro 11 inç 512 GB 8499 TL
  • iPad Pro 11 inç 1 TB  11499 TL

Yeni iPad Pro 12.9 inç fiyatları

  • iPad Pro 12.9 inç 64 GB 7399 TL
  • iPad Pro 12.9 inç 256 GB 8499 TL
  • iPad Pro 12.9 inç 512 GB 9999 TL
  • iPad Pro 12.9 inç 1 TB  12999 TL

#teknoZip’lendi

A12X Bionic işlemci ile gelen yeni İPad Pro 64 Gb ile 1 TB arasında değişen dört farklı depolama seçeneği ve 11 inç ile 12.9 inç olmak üzere iki ayrı ekran boyutu seçeneği sunuyor. Baz modeli 5899 liradan başlayan yeni İPad Pro’nun fiyatı 12999 liraya kadar da çıkabiliyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status