18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Yeni MacBook Air Modeli Tanıtıldı

0 72 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Yeni MacBook Air Modeli Tanıtıldı

Apple 2015 senesinden beri yenilemediği MacBook Air’ın yeni modelini tanıttı. Yeni MacBook Air özelliklerine birlikte bakalım.

Apple’ın bugün New York’ta düzenledi lansmanda yeni MacBook Air modeli tanıtıldı. Tanıtılan yeni MacBook Air modeli arttırılmış ekran çözünürlüğü, daha hızlı bir işlemci ve Touch ID özelliklerini barındıracak.

Oldukça kolay taşınabilirliği ile kullanıcıların tercihi olan MacBook Pro’nun yeni modeli önceki nesle göre yüzde 10 daha ince ve toplam hacim anlamında da yüzde 17 daha küçük.

13.3 inç Retina ekran ile gelen yeni MacBook Air’da iki adet USB-C (Thunderbolt 3) ve 3.5mm kulaklı girişi de bulunuyor. Klavye olarak Cihaz Apple’ın üçüncü nesil kelebek anahtarlı klavyesine sahip olacak. Eski nesillere göre 4 kat daha dayanıklı olan bu klavye ayrıca LED aydınlatma özelliği de sunuyor.

8. Nesil Intel Core i5 işlemcisi ile gelen cihazda T2 çipi de yer alıyor ve Touch ID özelliği ile güvenlik seviyesini artırıyor. Cihaz 16 GB’a kadar Ram ve 1.5 TB’a kadar da SSD seçeneği sunacak.

Yeni MacBook Air’in 8 GB RAM, 1,6 GHz Core i5 işlemci ve 128 GB SSD depolamalı baz modeli 1199 dolarlık bir fiyat ile gelecek. Cihazın 7 Kasım tarihinden itibaren satın alınabileceği belirtiliyor.

#teknoZip’lendi

Yeni MacBook Air’in 8 GB RAM, 1,6 GHz Core i5 işlemci ve 128 GB SSD depolamalı baz modeli 1199 dolarlık bir fiyat ile gelecek. Cihazın 7 Kasım tarihinden itibaren satın alınabileceği belirtiliyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status