18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Yeni Telefonların Pil Ömürleri Kötüleşiyor

0 73 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Yapılan Araştırma Yeni Telefonların Pil Ömrünün Kötüleştiğini Ortaya Koydu

Washington Post gazetesinin son raporunda, yeni akıllı telefonların, eski telefonlarla karşılaştırıldıklarında batarya ömrünü azalttığı ortaya çıktı.

Washington Post’da gazeteci olan Geoffrey A, ayrıntılı bir batarya ömrü testinde, iOS ve Android ekosisteminde yer alan popüler akıllı telefonların, batarya ömrünün önceki telefonlarla kıyaslandığında bir düşüşe şahit olduklarını söyledi.

Geoffrey A, Google Pixel 3, Apple iPhone XS ve Samsung Galaxy Note 9 gibi çeşitli cihazlarla testler yaptıklarını söyledi. Google Pixel 2 ve Pixel 2 Xl’in, Pixel 3 ve 3XL’a daha iyi bir performans gösterdiğini tespit etti.

pil-ömrü-testi

Test edilen telefonların arasında en iyi sonucu İPhone XR ve Galaxy Note 9 gibi son teknoloji cihazların aldığı gözlemlendi.

#teknoZip’lendi

Washington Post gazetesinin yaptığı araştırmada eski telefonların pil ömrünün yeni telefonlara göre daha uzun olduğunu ortaya çıkardı.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status