17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Yenilmezler 4’un Fragmanı 24 Saatte Kaç Kez İzlendi?

0 71 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Marvel Merakla Beklenen Yenilmezler 4’ün, Fragmanının 24 Saatte Ne Kadar İzlendiğini Paylaştı

Marvel Stüdyo resmi Twitter Hesabından Yenilmezler 4: Son Oyun’un fragmanının 24 saatte ne kadar izlendiğini paylaştı. Marvel Stüdyo’nun paylaştığı verilere göre Yenilmezler 4: Son Oyun 24 saat içinde 289 milyon görüntülenme aldı.

“Dünyanın en büyük hayranlarına, serinin başından Son Oyun’a kadar orada olduğunuz için ve bunu tarihteki en çok görüntülenen fragmanı yaptığınız için  teşekkür ederim 24 saat içinde 289 milyon görüntüleme!

Marvel Stüdyo’nun bu rakamlara nasıl ulaştığını bilmiyoruz. Resmi YouTube sayfasında Yenilmezler 4: Son Oyun’un fragmanı bu haberi yazarken 53.680.145 görüntülenme aldığını görüyoruz. Bu da Marvel’ın belirttiği rakamı açıklarken diğer video kaynaklarından da yararlandığını gösteriyor.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status