21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Avengers: Infinity War’ın Efektlerini Gösteren Video Çıktı

0 43 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Avengers: Infinity War’ın Özel Efektlerini Gösteren Bir Video Yayınlandı

Çarşamba günü George Lucas tarafından kurulan efekt şirketi Industrial Light & Magic, Infinity War’in filminin bir savaş sahnesinin etkileyici efektini gösteren bir video yayınladı.

Neredeyse üç dakikalık olan video, filmin sahnelerinden özel efekt çıkarılıp, ardından da tekrar eklendiğini gösteriyor. Böylece özel efektlerin filmin her bir sahnesini nasıl değiştirdiğini görebiliyoruz.

Gösterilen sahneler arasında, savaş meydanındaki patlamalar, Wakanda’nın koruyucu kubbesinin altından içeri giren savaş makinalarını ve daha fazlası videoda görüyoruz.

Avengers: Infinity War’un Akademi Ödülleri’nde en iyi iyi görsel efekt alanında aday gösterilmesi bekleniyor. Akademi Ödülleri’nin adayları 22 Şubat 2019’da belli olacak. 25 Şubat 2019’da ise ödüller sahiplerini bulacak.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status