Ana sayfa Oyun Yepyeni DualShock 4 Oyun Kolları Geliyor!

Yepyeni DualShock 4 Oyun Kolları Geliyor!

Sony, PlayStation 4 modelli için üretmiş olduğu yarı saydam DyalShock 4 oyun konsolunu duyurdu. Peki, DyalShock 4 nasıl satın alınacak? İşte tüm detaylar burada...

19
0
PAYLAŞ

Sony, PlayStation 4 modeli için yeni üretmiş olduğu yarı saydam olan DyalShock 4 oyun konsolunun duyurusunu yaptı. Daha önce bu tarz yapılan yarı saydam Crystal DualShock 4 modelleri sayesinde konsolun içerisinde yer alan kabloları ve cihazları görebilirsiniz.

Crystal DualShock 4 Seçenekleri Satışa Çıkıyor!

Fakat sizlere bir kötü haberimiz var. Yeni duyurulan  yarı saydam DualShock 4 modelleri sadece ABD ve Kanada’da belli mağazalarda satılacak.  Yani açıkçası istediğiniz zaman bu kolları alamayacaksınız.Beyaz Kristal, Gamestop, Kırmızı Kristal , Best Buy ve Mavi Kristal gibi modeller ise yalnız olarak Walmart  mağazalarında yer alacak. Bu arada yeni duyurulan bu konsolların sadece ön yüzü saydam olacak, arka kısımları ise bildiğiniz gibi düz renkte olacak.

Yepyeni DualShock 4 Oyun Kolları Geliyor!

Şuan ön siparişe açılmış olan ve Eylül ayının sonlarına doğru piyasaya sürülecek olan bu yarı saydam olan modellerin, geleneksel siyah PS 4 kollarına göre 5 dolar daha fazla fiyat farkıyla satılacak. Yani kısacası bu modelin fiyatı 65 dolar olacak.

Açıkçası bana göre herhangi bir özelliği olmayan bu modelin bu fiyata satılması saçma. Bu model  ülkemize gelir mi gelmez mi o konu hakkında henüz kesin bir bilgi yer almıyor. Fakat büyük bir ihtimalle bu model ülkemize gelmeyecektir. Fakat almak isterseniz aliexpress gibi yerlerden sipariş verebilirsiniz. Bu model hakkında herhangi bir gelişme olursa siz değerli okuyucularımıza sitemiz üzerinden bilgi vereceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here