18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

YouTube Reklam Karşılığında İzleyebileceğiniz Ücretsiz Filmler Sunuyor

0 59 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Video İçeriği Platformlarında Ortalık Kızışıyor, YouTube ve Netflix Reklamlı Film ve Dizi Sunmaya Başlıyor.

AdAge tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, YouTube geçen aydan itibaren siteye 100 civarında Hollywood filmini sessizce ekledi. Başlıklar arasında “Rocky” ve “The Terminator” gibi klasiklerin yanı sıra “Zookeeper”, “Ajan Cody Banks” ve “Legally Blonde” gibi diğer aile filmleri de yer alıyor.

Youtube daha önce, Apple iTunes ve Amazon Videolar’da olduğu gibi içerik kiralayabileceğiniz veya satın alabileceğiniz film ve dizi satın alma olanağı sunmuştu.

YouTube şu anda bu ücretsiz filmlerde reklam yayınlıyor, Rapor, şirketin sponsorluk veya özel gösterimler gibi reklam verenlerle başka anlaşmalara da açık olduğunu söyledi.

YouTube’un diğerleriyle karşılaştırıldığında bu alandaki avantajı oldukça büyük. 1,9 Milyar aylık aktif kullanıcının yanı sıra, bu kullanıcıların veri tabanı da Google’da. Bu sayede reklamları kullanabilme kabiliyeti oldukça yüksek.

Teknoloji devlerinin birbirleriyle içerisinde bulundukları bu yarışın son kullanıcıya faydası oldukça büyük. Bildiğiniz gibi Netflix de buna benzer bir yol tercih etmişti.

İlgili Haber: Netflix, Bölümler Arası Reklam Göreceğiniz, Abonelik Planları Sunacak

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status