18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Youtube Rewind 2018 Videosu Yayınlandı

0 67 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Youtube Rewind 2018 Videosu Yayınlandı: 2018 Trendleri ve Birçok Ünlü Yer Alıyor

2018’in sonuna gelirken Youtube Rewind 2018 videosu yayınlandı. Her sene sonunda olduğu gibi bu sene de Youtube yılın trendlerini içeren Rewind videosunu izleyicilerle buluşturdu.

Dün (6 Aralık Perşembe) yayınlanan 2018 Rewind videosunda pek çok ünlü isim de yer alıyor. Will Smith, Trevor Noah, John Oliver ve müzik yapımcısı Marshmello ile Adam Rippon videoda yer alan ünlülerden. Ayrıca videoda Markiplier, Ninja, Casey Neistat, Lilly Sing ve Emma Chamberlain gibi ünlü Youtuberlar da bulunuyor. 2018 yılı trendlerinin de yer aldığı videoda “Kiki Challenge” ve Fortnite’ın da kendine yer bulduğunu görebiliyoruz.

2018 yılının 8 dakikalık eğlenceli bir özeti olan Youtube Rewind 2018 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

#teknoZip’lendi


Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status