18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Youtuberlar Sürekli Değişen Algoritmalara İsyan Edip Sendika Kurdu

0 53 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Youtuberlar Sürekli Değişen Algoritmalara İsyan Edip Sendika Kurdu

Sürekli olarak değişen Youtube algoritmalarından dolayı şikayetçi olan Youtuberlar bir platform kurarak bir araya geldi. Platformun üye sayısının şu anda 16 bini bulduğu söyleniyor.

Youtube’nin algoritmaları ve kullanım şartlarında sürekli olarak değişiklikler yaptığı biliniyor. Youtube üzerinden yayıncılık yaparak hayatını kazanan çoğu Youtuber ise sürekli olarak yapılan bu değişikliklerden dolayı mağduriyetini dile getiriyordu. Youtuberlar bu değişimlere ve mağduriyetlerine dikkat çekmek için kurdukları “Youtubers Union” adında bir platform çatısı altında bir araya geliyor. “Youtubers Union” bu alanda bir ilk oalrak dikkat çekiyor.

Platformun öncelikli iki talebi bulunuyor. İlk olarak YouTube tarafından yayıncılara yapılacak değişiklikler hakkında bilgi vermesi isteniyor. İkinci talep ise YouTube’nin tekelini kırarak üzerinde baskı oluşturabilmek amacıyla Youtube’ye alternatif olabilecek yeni video paylaşım platformları kurulması.

Alt tarafta “Youtubers Union” adlı platformun tanıtıldığı video içeriğini izleyebilirsiniz.

#teknoZip’lendi

Youtuberlar sürekli olan algoritma değişimleri ve mağduriyetlerine dikkat çekmek için kurdukları “Youtubers Union” adında bir platform çatısı altında bir araya geliyor. “Youtubers Union” bu alanda bir ilk oalrak dikkat çekiyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status